اسرار سرمایه‌گذاری موفق در بورس اوراق بهادار

کلوپ میلیونرها

۴,۸۳۶,۰۰۰ تومان

اطلاعات این مسیر
اطلاعات این مسیر
دوست عزیزم
شروع سرمایه‌گذاری در بورس، کسب درآمد آنلاین و رسیدن به ثروت دلخواه یک شبه میسر نخواهد شد و نیاز به سیر تکاملی دارد.

حقیقت این است که امسال هم مانند سال‌های گذشته صدها نفر وارد حوزه سرمایه‌گذاری می‌شوند، اما در پایان سال فقط تعداد انگشت‌شماری هستند که می‌توانند بیشترین سود را کسب کنند.

افراد بسیار زیادی که با هزاران امید و آرزو و با تلاش بسیار به دنبال سرمایه‌گذاری مناسب بودند، نه تنها نتوانستند سود خوبی کسب کنند، بلکه کم‌کم متوجه می‌شوند هیچ چیز درست از آب در نیامده است و  از تمام رویاهایی که در ابتدا داشتند نیز دست می‌کشند.

در پایان سال هم، عده‌ای تسلیم می‌شوند و با بهانه‌هایی که در ذهن خود ساخته‌اند سرمایه‌گذاری را قماری بیش نمی‌دانند و برای همیشه با ثروتمند شدن خداحافظی می‌کنند. عده دیگری که هنوز امید دارند، بار دیگر از نو شروع می‌کنند، اما از آنجا که انجام کارهای سابق نتیجه جدیدی به‌وجود نمی‌آورد، این افراد هم شکست دیگری را تجربه خواهند کرد.

در واقع اکثر کسانی که به دنبال سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف هستند، چون نمی‌دانند در چه زمانی و در چه حوزه‌ای سرمایه‌گذاری کنند، شکست می‌خورند.

و تو احتمالا حداقل یک بار جز این افراد بوده‌ای…

به امید سود بیشتر و با تمام وجود، بیشتر از هر کس دیگری تلاش می‌کنی تا سرمایه‌گذاری‌های موفقی انجام دهی، اما زمانی که به آخر سال می‌رسی متوجه می‌شوی فقط یک سال پیرتر، ناامیدتر و مقروض‌تر شده‌ای.

شاید بعد از تجربه‌های متعدد به این باور رسیده باشی که مهم نیست چقدر تلاش می‌کنی و یا اینکه چقدر مثبت فکر می‌کنی، در هر صورت انگار قرار نیست سرمایه‌گذاری‌های پر سود، داشتن درآمدهای بالا و زندگی بدون دغدغه را تجربه کنی، و در آخر به خودت می‌گویی خدا برای ما نمی‌خواهد!

این وقایع و افکار برایت آشنا نیستند؟

ناراحت نباش… تو تنها نیستی و این‌ها تقصیر تو نبوده است…

نچشیدن طعم سرمایه‌گذاری‌های موفق بخاطر نداشتن اراده، تلاش و یا استعداد نیست…

تنها به این دلیل است که روی چیز اشتباهی متمرکز شده بودی. فقط همین! حتی ساده‌تر از آن چیزی که تصورش را می‌کردی.

به عبارت دیگر اگر تمرکزت را روی موضوع درستی قرار دهی، موفقیت حتمی و صد در صد خواهد بود.

شاید به تنها چیزی که نیاز داری یک دوست است که خودش این مسیر را رفته باشد. کسی که از صفر شروع کرده است… کسی که طعم سرمایه‌گذاری‌های ناموفق را چشیده اما الان در نقطه‌ای است که وقتی به گذشته می‌نگرد، خود را مثال باغبانی خبره می‌بیند.
باغبانی که نه تنها راه و روش هوشمندترین باغبان‌ها، که تنومندترین درختان را از دل یک بذر کوچک به وجود آورده‌اند، را بررسی کرده بلکه خودش نیز بذرهای زیادی را تبدیل به درختان تنومند و پرثمر نموده است.

همیشه حقیقت ساده است اما گاهی اوقات واضح نیست!

هر پیشرفتی چه به لحاظ شخصی و چه به لحاظ مالی همراه با سختی است و این سختی یعنی این‌که از ناحیه امن خودت خارج شوی. (ناحیه امنی که به عنوان مثال به تو می‌گوید کار کارمندی امنیت دارد، چون آخر هر ماه یک حقوق هر چند ناچیز خواهی داشت یا مثلا می‌گوید دریافت سود بانکی امنیت دارد چون آخر سال سود مشخصی دریافت خواهی کرد)

کارهایی که تا به امروز انجام دادی، نتایجی را داشته که امروز در زندگی‌ات شاهد آن‌ها هستی و آن‌ها را با تمام وجود احساس می‌کنی.

اگر به دنبال نتایج متفاوت هستی باید کارهای متفاوت انجام دهی.

خبر خوب اینجاست: اگر مصمم باشی که از خودت چنین باغبانی بسازی من نیز به تو کمک خواهم کرد تا از طریق آموزش‌هایی که در کلوپ وجود دارد مهارت‌های لازم را کسب کنی و مطمئنم اگر آموزش‌های کلوپ را به درستی انجام دهی قادر خواهی بود سرمایه‌های خود را مانند نهالی نوپا رشد دهی و به درختی پر میوه تبدیل کنی.

در کلوپ خواهی دید که چطور می‌توان در بورس از صفر شروع کرد و با سرمایه‌گذاری مناسب به سود رسید. همچنین علاوه بر بورس، به درک مناسبی از بازارهای سرمایه‌گذاری دیگر نیز خواهی رسید.

البته به نظر من مهمتر از کسب سود و درآمد، چیزهای دیگری است که در این محصول می‌توانی بدست آوری و یکی از مهمترین آن‌ها آزادی است. چرا که در این صورت قادر هستی به هر جایی که دوست داری بروی و از همان‌جا دارایی‌هایت را مدیریت کنی.

تصور کن به جای این‌که تو برای پول کار کنی، پول برای تو کار کند…

و قبل از این‌که حتی بخواهی به فکر خرج کردنش باشی، روز به روز به دارایی‌هایت اضافه شود…

و تمام این‌ها بدون هیچ کار فیزیکی باشد و در واقع تو رئیس و سهامدار شرکت‌هایی هستی که برای تو کار می‌کنند…

تصور کن به سفر رفته‌ای و در یک جای خوش آب و هوا در حال مدیریت دارایی‌های خودت هستی و کارکنان شرکت‌هایی که تو سهامدار آن‌هایی در واقع کارمندان تو هستند…

تصور کن…

من از کجا شروع کردم
من از کجا شروع کردم

برای من همه چیز با طرح یک سوال در ۱۰ سال پیش شروع شد!

خیلی سال پیش در خیابان بخارست، در یک شرکت خصوصی با حقوق روزانه حدود ۱۰ هزار تومان مشغول کار بودم.

قطعا تو هم می‌دانی که با این حقوق واقعا هیچ آینده‌ای نداری. آینده که چه عرض کنم هیچ “حالی” هم نداری، وقتی کلی از این مبلغ هم بابت هزینه‌های رفت‌وآمد و این جور چیزها خرج می‌شود.

اما همین اتفاق دلیلی برای این بود که سوالاتی از خود بپرسم.

در همان زمان همواره افرادی را در اطرافم می‌دیدم که خیلی راحت و بدون هیچ کار فیزیکی سختی و از راه درست به پول‌های خوبی رسیده و تبدیل به ثروتمندان خودساخته شده بودند.

خیلی دوست داشتم بدانم چطور آدم‌ها می‌توانند پولدار شوند بدون این‌که لازم باشد سال‌ها جان بکنند!

درون ذهنم فقط یک سوال وجود داشت:

قطعا راهی وجود دارد اما چطور ؟

با کمی بررسی متوجه شدم که در همه این ثروتمندان خودساخته یک چیز مشترک است و آن هم این بود که:

پول برای آن‌ها کار می‌کرد و نه آن‌ها برای پول

دریافتم که “سرمایه‌گذاری” نقطه مشترک ثروتمندان خودساخته است.

و این تازه آغاز راه من بود…

با همان پول‌های اندکی که به سختی به‌دست می‌آوردم در بازارهایی مثل طلا، سکه و ارز شروع به سرمایه‌گذاری نمودم، اما چون با عجله و با هیجانات کاذب و بدون هیچ دانشی این کار را انجام می‌دادم، ضررهای زیادی می‌کردم.

مشکلات زیادی هم در این بین وجود داشت، مثل نبودن یک ساز و کار مشخص در این بازارها و یا مشکلات نقدشوندگی و…

توان سرمایه‌گذاری در بازارهای بزرگتر مثل مسکن را هم نداشتم، چون با پول‌های ناچیز عملا نمی‌شد! از این‌رو به دنبال فضایی بودم که مشکلات سایر بازارها را نداشته باشد و بتوان با سرمایه‌های کوچک و بزرگ وارد آن شد و به سود رسید.

این‌جا بود که به سراغ بورس رفتم. البته همیشه فکر می‌کردم با پول‌های کم نمی‌توان در بورس سرمایه‌گذاری کرد اما چون تصمیم جدی برای موفقیت داشتم، باید سیر تا پیاز این بازار را هم متوجه می‌شدم.

پول‌های ناچیزی که از طریق شغلم به‌دست می‌آوردم را در این بازار سرمایه‌گذاری می‌کردم و حتی در برهه‌ای از زمان پول زیادی را از بانک وام گرفتم تا در بورس سرمایه‌گذاری کنم، اما هر روز مقروض‌تر از روز قبل می‌شدم. (در این‌جا باید اعتراف کنم که وام گرفتن در کل کار اشتباهی است چرا که ذهن شما را برای پرداخت قسط برنامه‌ریزی می‌کند نه برای خلق ثروت!)

یک جای کار می‌لنگید و این‌جا بود که یکی از بزرگترین درس‌های زندگی‌ام را گرفتم:

اگر دنبال نتیجه متفاوتی هستیم، احمقانه است که تصور کنیم با انجام کار قبلی می‌توانیم به نتیجه‌ای متفاوت برسیم!

برای مدتی دست از کارهای فیزیکی و سخت و بی هدف کشیدم و شروع کردم به فکر کردن و نتیجه این بود:

مشکل من کم کار کردن یا تلاش نکردن نیست بلکه مشکل اصلی این است که پول‌هایی که با سختی به‌دست می‌آورم، کاملا هیجانی و بدون کمترین دانشی سرمایه‌گذاری می‌کنم.

نتیجه آن شد که حتی رشته دانشگاهی‌ام را به مدیریت مالی تغییر دادم تا دانشم را افزایش دهم، اما همچنان پیشرفت کندی داشتم.

در این زمان بود که وارد یکی از بهترین کارگزاری‌های بورس اوراق بهادار کشور یعنی کارگزاری آگاه شدم، اما این بار نه برای گرفتن حقوق بلکه برای کسب تجربه!

در سال‌های زیادی که در این کارگزاری فعالیت می‌کردم در کنار اساتید و دوستان حرفه‌ای، تجاربی را کسب کردم که شاید در هیچ دانشگاه و کلاسی تدریس نمی‌شود.

وقتی که مشکل اصلی سرمایه‌گذاری نداشتن دانش کافی باشد، دیگر مهم نیست چقدر سرمایه داری و چه اهدافی در ذهن می‌پرورانی! چون مشکل اصلی همچنان پابرجا خواهد بود…

دقیقا نکته همینجاست.

زمانی که دانش کافی نداشته باشی، خود به خود سرمایه‌ات (چه کم و چه زیاد) رو به نابودی می‌رود…

حتما در اطراف خودت افراد زیادی را دیده‌ای که در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری می‌کنند و بعد از مدتی پشیمان می‌شوند یا به دنبال حوزه دیگری برای سرمایه‌گذاری می‌گردند. می‌دانی اشتباه این افراد کجاست؟

تصور می‌کنند مشکل از حوزه سرمایه‌گذاری‌شان است و به خاطر همین تصور غلط، دائما حوزه سرمایه‌گذاری خود را عوض می‌کنند و در آخر سال فقط یک سال پیرتر، مقروض تر و ناامیدتر می‌شوند.

اما با یک جستجوی ساده در گوگل خیلی راحت متوجه می‌شوی که هر سال در دنیا به تعداد میلیونرهای خودساخته اضافه می‌شود!

افرادی که فعالیتشان را از صفر شروع می‌کنند و در مدت کمی آن را تبدیل به میلیون‌ها دلار پول و سرمایه می‌کنند.

 ولی این افراد چطور این کار را انجام می دهند؟

هر چقدر بیشتر درباره این سوال تحقیق کنی بیشتر متوجه می‌شوی که یک وجه مشترک میان آن‌ها وجود دارد که هیچ‌کس درباره آن صحبت نمی‌کند.

اما این وجه مشترک چیست؟

کسب دانش و بهره‌مندی از تجربه کسی که پیش از تو این مسیر را رفته است

 

مهم نیست تا الان چقدر مسیر را اشتباه رفته‌ای، مهم این است که از آن‌ها درس گرفته باشی و در یک اتفاق بهتر سعی کنی از اشتباهات دیگران هم درس بگیری…

موفقیت مالی

اما قرار است در کلوپ چه چیزهایی یاد بگیری:

هدایای موجود در محصول (کلوپ میلیونرها)

فایل‌های آموزشی کلوپ دقیقا همان استراتژی‌هایی است که من در سرمایه‌گذاری‌هایم از آن‌ها استفاده می‌کنم و توانسته است برای من ثروت بسازد. و این فقط من نیستم که از این استراتژی‌ها استفاده می‌کنم. بگذار نظر برخی از اعضای کلوپ را هم بشنویم:

هشدار: جای کارهای تئوری در دانشگاه است و جای کارهای عملی و پول درآوردن در کلوپ…

اگر می‌خواهی فقط آموزش‌های کلوپ را ببینی و به آن‌ها عمل نکنی بهتر است که عضو کلوپ نشوی!

اما اگر ترجیح می‌دهی به جای تبدیل شدن به دکترای اقتصادی که از وضع مالی خود ناراضی است، تبدیل به یک میلیونر خودساخته شوی بهتر است که تئوری‌ها را دور بریزی و فقط به دانسته‌ها عمل کنی!

سوالات متداول در مورد کلوپ

۴,۸۳۶,۰۰۰ تومان

با عضویت در کلوپ میلیونرها و استفاده از این محصول آموزشی، صفر تا صد بورس را یاد خواهی گرفت اما اگر به هر دلیلی توان خرید این محصول را نداری پیشنهاد می‌کنم ویدئوها و مقالات رایگان سایت را از دست ندهی.
دوره آموزشی رایگان زیر نیز قطعا برایت مفید خواهد بود:

در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید:

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
فهرست