ثروتمند شدن از طریق بورس

ثروتمند شدن از طریق بورس

روزانه چندین ایمیل دریافت می‌کنم و سوالاتی از این دست پرسیده میشه:

آیا از طریق بورس می‌توان پولدار شد؟

من X تومن پول دارم آیا شما تضمین می‌کنید که من از طریق بورس پولدار بشم؟

من دنبال یک کسب و کار عملی هستم آیا بورس یک کسب و کار عملی است و می‌توان پولدار شد؟

شما اول من رو از طریق بورس پولدار کن بعد من از خجالت شما در میام و بابت کارتون بهتون پول میدم.

و …

 

طبیعی است که هر کسی دوست داره پولدار بشه! احتمالا تو هم به این فکر کرده‌ای که چه می‌شد اگر من هم می‌توانستم از طریق بورس پولدار بشم یا آیا واقعا کسی بوده که از این طریق وضعیت مالی خودش رو عالی کنه؟

شاید بین انتخاب ورود یا عدم ورود به بورس گیر کرده باشی و ندونی کدام یکی را باید انتخاب کنی تا آینده بهتری داشته باشی. یا شایدم اواسط راه هستی ولی هنوز از آینده خودت در این حوزه یعنی بورس و بازار سرمایه اطمینان نداری.

من هم دقیقا مثل تو بودم. آن اوایل عاشق این بودم که کسی با اطمینان به من بگوید که بله، این کار ۱۰۰% جواب می‌دهد. اما کسی نبود! الان هم کسی نیست! اما چرا؟

چون “آینده تو برای هیچکس به اندازه خودت مهم نیست.”

آیا تا به حال شده که نگران آینده کاری همسایت بشی؟ آیا اصلا می‌دونی چه کسب و کاری داره؟ یا اگر همین الان در بورس فعالیت داری آیا تا به حال شده که نگران سود و زیان فرد دیگری باشی؟ آیا اصلا می‌دونی سود می‌کنه یا ضرر؟

احتمالا نه.  درست است؟؟؟

چون احتمالا پیش خودت می‌گویی چه اهمیتی دارد بخواهم فکرم را با این چیزها مشغول کنم!!

فکر می‌کنم بهتر از هر کسی می‌دانی که هیچکس در این دنیا نیست که به تو با اطمینان و دلسوزانه بگوید آینده سرمایه گذاری‌ات چگونه خواهد بود مگر جادوگر و یا رمالی که قصد سواستفاده از تو را داشته باشد.

به همین خاطر پیشنهاد می‌کنم ادامه مقاله را به دقت بخوانی، چون می‌خواهم حقایقی را نشانت دهم که خودت توانایی پیش‌بینی آینده‌ی سرمایه‌گذاری و فعالیتت در بورس را بدست بیاوری!

 

حقایق انکار نشدنی درباره سرمایه‌گذاری و فعالیت در بورس

حقیقت اول: هیچ فردی در بازار سرمایه و بورس وجود ندارد که بگوید من اصلا ضرر نکردم

در طول سرمایه‌گذاری در بورس قطعا متحمل ضررهایی خواهی شد و این چیزی است که اکثر افراد سعی می‌کنند از تو پنهان کنند. نه به این خاطر که از این موضوع آگاه نیستند بلکه به این خاطر که کسی دوست ندارد خبر بد بدهد. اما اگر از این ضررها به سلامت عبور کنی قطعا به جایگاهی می‌رسی که حتی امروز توان تصور کردن آن را نداری. امکان ندارد بتوانی در بورس موفق شوی بدون اینکه حتی یک ضرر نکرده باشی.

“اگر کسی مدعی شود که در بورس ضرر نکرده، احتمالا به این خاطر است که هیچ معامله‌ای در بورس انجام نداده است
امیرحسین ادیب نیا

البته من همیشه مخالف واژه‌های منفی مثل ضرر و شکست هستم و اسم این واژه‌ها را در ذهن خودم با “پذیرش ریسک” و “کسب تجربه” تغییر داده‌ام و پیشنهاد می‌کنم شما هم از زاویه دیگری به قضیه نگاه کنید چون ضرر و شکست یعنی کسب تجربه که در نهایت منجر به موفقیت ما می‌شود و بهتر است به جای غر زدن، از اتفاقات درس بگیریم. برای بدست آوردن نتایج جدید باید کارهای قدیمی را تغییر دهیم. واقعا هم عاقلانه نیست که همان کارهای قدیم را انجام دهیم و انتظار داشته باشیم نتایج جدیدی بدست بیاوریم.

و نتیجه هر تغییری دو چیز بیشتر نمی‌تواند باشد:

 • تجربه
 • موفقیت

در بورس هم این موضوع صدق می‌کند. زمانی که اول راه هستی شاید دقیقا نتوانی جهت اصلی را پیدا کنی اما به مرور زمان با پیدا کردن راهکارهای مناسب و بهره‌گیری از تجربه می‌توانی جهت اصلی مسیرت در بورس را مشخص کنی. برای پیدا کردن جهت اصلی مسیر در بورس لازم نیست کار عجیب و غریبی انجام دهی. کافی است خوب تجربه کنی و به قول عطار “خود راه بگویدت که چون باید رفت.”

حقیقت دوم: بورس هزینه دارد. این هزینه را یا با پول باید پرداخت کنی یا با زمان

تو می‌توانی یک میلیونر خودساخته بشی اما به شرطی که هزینه آن را پرداخت کرده باشی تا مثل هزاران نفری که در این حوزه موفق بودند بدرخشی. اگر فکر می‌کنی شم اقتصادی خوبی داری، پس می‌توانی با وارد کردن یک سرمایه خوب و کمی تجربه و آموزش بورس و با روش‌های مستقیم و غیر مستقیم به سودهای خوبی دست پیدا کنی. اما شاید برای شروع کار پولی نداشته باشی. اشکالی هم ندارد راه حل دومی وجود دارد.

در این روش باید این هزینه را با وقتت بپردازی تا به معجزه سرمایه‎‌گذاری ایمان بیاری!

طبیعی است که یکی از مهم‌ترین کارها برای رسیدن به موفقیت، آموزش دیدن و کسب مهارت است، در بورس هم رسیدن به سودهای خوب نیاز به مهارت و دانش کافی در این حوزه دارد. شما اگه دانش لازم را داشته باشید، هم می‌توانید با سرمایه‌های خیلی کوچک به موفقیت برسید و هم بدون شک همیشه افرادی حاضر هستند که سرمایه‌هایشان را در اختیار شما قرار دهند که شما برایشان سرمایه‌گذاری کنید و به این صورت خودتان هم به سود برسید. اما دانش بورس چیزی نیست که یک شبه بدست بیاید و یک شبه هم نتیجه بدهد. اگر مصمم باشی و هر روز ساعاتی را به آموزش خود در بورس اختصاص دهی می‌توانی انتظار داشته باشی بین ۶ ماه تا ۱ سال، نتیجه خوبی را بدست آوری.

این یعنی برای هر کسی در هر شرایطی قطعا راهی وجود دارد!

پس بهتره دنبال راهکارهای عجیب و غریب نباشید و بدانید که تنها کسی که می‌تونه به شما کمک کنه خودتان هستید.

پولدار شدن از طریق بورس

حقیقت سوم: ترس

خیلی ها را دیده‌ام که همواره با ترس وارد این حوزه می‌شوند و یا بدتر از آن، با ترس معامله می‌‌کنند. وجه مشترک تمام این افراد این است که فراموش می‌کنند که برای چه وارد بورس شده‌اند. فراموش می‌کنند که برای یک سرمایه‌گذاری عالی و کسب ثروت وارد بورس شده‌اند. ولی تمام تمرکزشان روی ضرر است و با ترس و دلهره سهام می‌خرند و نتیجه خارج از چیزی که فکر می‌کنند نیست. این افراد همواره به این فکر می‌کنند که ممکن است ضرر کنند و به خود می‌گویند اگر ضرر کنیم چه می‌شود! پس دقیقا همان ترس و ضرر را دریافت خواهند کرد.

.Whether you think you can, or you think you can’t – you’re right

 

اگر بدانید برای چه وارد این حوزه شده‌اید و تمرکزتان روی آن باشد قطعا نتایج و سودهای عالی را خواهید دید. در حوزه سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی، وارن بافت را خیلی دوست دارم چون خیلی ساده و با روش‌هایی کاملا بدیهی ولی با استمرار و بدون عجله به بهترین چهره در این حوزه تبدیل شده است از اینرو کافی است نگاه ما هم شبیه به همین افراد ثروتمند خودساخته باشد تا نتایجی شبیه به آن‌ها دریافت کنیم.

فقط چیزی  که شما را کاملا خوشحال می­‌کند بخرید، حتی اگر به شما بگویند که بازار به مدت ده سال تعطیل خواهد شد.

وارن بافت

 

اگر به دنبال چیزی هستید که شما را خوشحال نمی‌کند و دائما شما را با حس بد، ترس و نگرانی همراه می‌کند، باید بگویم بهتر است در مورد حوزه‌ای که  انتخاب کردید تجدید نظر کنید!

به یاد داشته باشید که همواره فقرا به دنبال پول می‌دوند. اما ثروتمندان اجازه می‌دهند که پول دنبال آن‌ها بدود.

باید اعتراف کنم اولین بار که این جمله را شنیدم به خودم گفتم این جمله چرندی بیش نیست! اما امروز می‌دانم تصورم از چرند بودن این جمله چرند بوده است. 😃 😄 😅 😆

زمانی که پول نداری هر کاری می‌کنی تا پول بدست آوری. کانون توجه زندگی‌ات پول می‌شود بی‌خبر از اینکه پول زمانی بدست می‌آید که تو لایق آن باشی و بدون هیچ ترسی بپذیری که استحقاق داشتن پول فراوان را داری! اما ترس دقیقا در نقطه مقابل این تفکر است!

ممکن است از ورود به بورس و تجربه کردن ترس داشته باشید اما پیروز میدان کسی است که به ترس‌هایش غلبه کند و خود را لایق ثروت بداند.

حقیقت چهارم: مهم نیست چقدر اطلاعات داری، مهم این است که چقدر عمل می‌کنی

عده‌ای هم هستند که ذهنشان را تبدیل به انباری از اطلاعات کرده‌اند. کتاب‌های زیادی را خوانده‌اند. در دوره‌های آموزشی زیادی شرکت کرده‌اند. ده‌ها مقاله خوانده‌اند. اما به هیچکدام از آن‌ها عمل نمی‌کنند و همواره از این کتاب و آموزش‌ها تعریف می‌کنند تا خود را روشن‌فکر جلوه دهند بی آنکه به آن دانسته‌ها عمل کنند!

عده‌ای دیگر هم از معضل کما‌لگرایی رنج می‌برند و به خودشان می‌گویند تا در فلان حوزه کامل نشوم، شروع نمی‌کنم و تنها خدا می‌داند که آیا تا آخر عمرشان قرار است در آن کار کامل شوند یا نه!!! به شما اطمینان می‌دهم که  این افراد هیچوقت شروع نخواهند کرد! چرا که همیشه پله‌ای برای پیشرفت و بیشتر یاد گرفتن وجود دارد!!

برای شروع کردن لازم نیست عالی باشی اما برای عالی شدن لازم است شروع کنی.

مهم نیست آن بیرون چند نفر بهتر از تو وجود دارند چون آن‌ها هم روزی از نقطه‌ای که تو در آن قرار داری شروع کرده‌اند یا شاید هم پایین‌تر، پس در هر سطحی که هستی شروع کن. بهتر شدن و پیشرفت کردن وظیفه‌ای است که در ادامه مسیر باید آن را انجام دهی. نگاهی به افراد موفق و خودساخته در حوزه‌های دیگر بیانداز! آنگاه خواهی دید که آن‌ها نیز در ابتدا کامل نبوده‌اند. این موضوع برای تو هم صادق است. مهم نیست در چه سطحی هستی. شروع کن و در ادامه مسیر، پیشرفت کردن را در دستور کار خودت قرار بده. شک نکن که در هر حوزه‌ای ورود کنی مسیرهایی برای پولدار شدن هست،

پس

از طریق بورس هم می‌شود پولدار شد، اما با راه درست!

 

اما فراموش نکن که افراد پولدار منتظر نماندند که کسی بیاید و آن‌ها را ثروتمند کند بلکه خودشان به خودشان این اطمینان را داده‌اند که باید ثروتمند شوند و به همین دلیل است که همه افراد این کره خاکی ثروتمند نیستند و فقط افرادی که خود را باور کردند ثروتمند شدند.

این جمله را از من داشته باش:

در هر حوزه‌ای اگر به دنبال کسی یا چیزی هستی که به تو اطمینان دهد که موفق می‌شوی

تو محکوم به شکست خواهی بود

چون ریشه این سوال برگرفته از عدم موفقیت توست.

کسی که به دنبال این سوال است دو چیز در ناخودآگاه او وجود دارد:

۱. یا به دنبال این است که کلا کسی به او این اطمینان را ندهد و او نیز بیخیال انجام آن کار شود.(معمولا افراد تنبل به دنبال این بهانه برای انجام ندادن کارها هستند و هیچ وقت هم کاری را انجام نمی‌دهند)

۲. یا به دنبال این است که کسی به او این اطمینان را بدهد و بعد از اینکه شکست خورد به فرد اطمینان دهنده ثابت کند که اشتباه کرده است.(معمولا این افراد نیز از همان ابتدا تصویر شکست را در ناخودآکاه خود ایجاد کرده‌اند و راحترین کار برای آنها غر زدن از شرایط بوجود آمده است)

در کل من مخالف اینکه کسی به شما مسیر را نشان دهد و به شما قوت قلب و اطمینان دهد نیستم چون خودم تاکنون انگیزه دهنده خیلی‌ها بوده‌ام اما نکته اینجاست که تنها دلیل انجام یک کار برای شما، نباید صرفا این موضوع باشد که کسی بیاید و ۱۰۰ درصد موفقیت شما را تضمین کند.

تنها کسی که می‌تواند به شما تضمین ۱۰۰ درصد موفقیت بدهد فقط و فقط خود شما هستید.

 

 

 

 

 

پس قطعا تو می‌توانی وقتی خودت را باور کنی.

آرزوی من برای تو موفقیت است…

#رویاتوباورکن

امیرحسین ادیب نیا

۴۴ دیدگاه. ترک جدید

 • سلام و وقت بخیر میشه در مورد هزینه و شرایط آموزش هاتون توضیح بدین

  پاسخ
 • بابک شهبازی
  ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۶

  سلام من حوصله کتاب خوندن ندارم دوست دارم همه چیو تو کار و با عمل کردن یاد بگیرم و از همین امروز شروع کنم حالا ی سرمایه کوچکی هم میتونم بذارم اگر لطف کنید به صورت تخصصی راهنماییم کنید تا شروع کنم مرسی

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۷

   سلام دوست عزیز
   میتونید از محصول آموزشی ما استفاده کنید
   از ابتدایی ترین مباحث شروع میشه و با مباحث تخصصی آموزش‌های شما تکمیل میشه

   اطلاعات رو از طریق این صفحه میتونید مشاهده کنید
   http://www.adibniya.com/millionaire-club/

   سوالی بود میتونید به ادرس زیر ایمیل ارسال کنید
   amirhossein@adibniya.com

   پاسخ
 • سلام.وقتتون بخیر . میشه کتاب هایی که مربوط ب یادگیری بورس هستنو معرفی کنید .میشه با همین کتابا هم مهارت پیدا کرد؟؟

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۹

   سلام
   داخل اینترنت سرچ بزنید قطعا کتاب زیاد هست
   و ممکنه تا حدودی کمکتون بکنه
   اما تجربه ثابت کرده تا اقدام عملی برای کار در این بازار صورت نگیره صرفا خوندن کتاب خیلی کمکتون نخواهد کرد
   مضاف بر اینکه اکثر کتاب‌ها ترجمه متون بازارهای خارج از ایران هست که شاید در ایران کاربرد کمتری داشته باشه
   ویدئو‌ها و مقالات رایگان سایت ما رو از دست ندید
   و البته که دوستانی که قصد دارن به صورت حرفه‌ای کار رو دنبال کنند از محصول آموزشی ما هم استفاده می‌کنند

   پاسخ
 • این بورس همون فارکس هست؟ اگه منظور فارکسه منم دوست دارم راجب دوره های اموزشیتون مطلع بشم…

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۷

   ما اینجا در مورد بورس اوراق بهادار صحبت می‌کنیم
   شما ابتدا باید فرق بین بورس اوراق بهادار و فارکس رو بدونید
   این مقاله هم میتونه کمکتون بکنه
   http://www.adibniya.com/types-of-markets/
   البته آموزش‌های ما در هر بازار مالی کاربرد دارد مخصوصا مباحث تکنیکالی که در کلوپ مفصل آموزش دادیم

   پاسخ
 • سلام ، بسیار عالی بود ، تا آخر حرف های زیباتون رو خوندم ، این رمز زندگی هست، نه فقط برای ثروتمند شدن، بلکه برای همه ی قسمت های زندگی بدرد میخوره ، امکانش هست راجع به آموزش هاتون توضیح بدین که شرایط چگونه است؟

  پاسخ
 • سلام لطفا برای دوره های اموزشی بورس من رو راهنمایی کنید

  پاسخ
 • حمید محمدیان مهر
  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۲۵

  شما خودتون از این راه موفق شدین؟

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  میشه لطفا بفرمایید چجوری میتونم تو کلاساتون شرکت کنم؟!
  باتشکر

  پاسخ
 • سلام دوستان من به چند هفته ای هست دنبال اموزش دیدن حرفه ای بورس هستم و دوست دارم این کارو شروع کنم و از مقاله مکتوب شما بسیار سپاسگزارم مطمئنم ادم به هرچیزی فکر کنه اونو بدست خواهد آورد و میخواستم بدونم چطور میتونم از اموزش های شما بهره من بشم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  پاسخ
 • جناب ادیب نیا
  فدایی این مقاله عالی بود. چیز جدیدی برام نداشت!!! و عالی بود. از استایل شما لذت میبرم.

  پاسخ
 • سلام…. من یه کانال توی تلگرام خیلی اتفاقی عضو شدم 😅 مطالب وسوسه انگیز بود گفتم تو گوگل هم سرچ کنم که گویا بازم از سایت خود شما سر درآوردم…… من برای ورود به بورس تمایل دارم اما چون اطلاعات م کمه و قدرت ریسک پذیری ندارم😅 فک نمیکنم بتونم راهی از پیش ببرم

  پاسخ
 • سلام، چطوری میتونم در بورس موفق شم با وجود اینکه سرمایه کمی دارم.

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳

   سلام
   قطعا با آموزش دیدن و استفاده از سود مرکب میتونید با سرمایه های کم هم در بورس موفق باشید

   پاسخ
 • سلام خیلی عالی بود امکانش هست راهنمایی کنید که بهترین راه برای یاد گرفتن دانش بورس چیه؟ آیا کتاب خاصی هست؟ یا دوره های آموزشی بیرون رو‌برم ؟ یا خرید سی های آموزشی؟

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۲

   سلام شبنم عزیز
   قطعا برای یادگیری دانش بورس نیاز به آموزش هست.
   در صورت تمایل میتونید از دوره آموزشی جامع ما استفاده کنید.
   با عضویت در کلوپ میتونید صفر تا صد بورس رو به صورت عملی یاد بگیرید.

   پاسخ
 • سلام، من اگه بخوام یه حرفه ای توی بورس بشم باید چکار کنم؟ من یه شخصیتی دارم تا چیزی رو کامل یاد نگرفتم سعی نمیکنم اقدام کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۰:۱۴

   سلام محسن عزیز
   اینکه شخصیتتون طوری است که دوست دارید چیزی رو کامل یاد بگیرید و بعد اقدام کنید چیز خوبی است اما نباید خیلی هم کمال گرا باشید که خدایی نکرده باعث بشه هیچ وقت دست به اقدام نزنید.
   در حوزه بورس هم قطعا مهمترین چیز آموزش دیدن است. ابتدا آموزش ببینید و سپس به یک سرمایه‌گذار موفق تبدیل شوید.
   از آموزش های کلوپ ما هم میتونید کار را آغاز کنید.
   در این مسیر ما هم در کنار شما خواهیم بود

   پاسخ
   • بهزاد امجدیان
    ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۹:۳۱

    دقیقا . من همین مشکل رو داشتم و وارد هر کاری و هر رشته دانشگاه که شدم ، حس میکردم باید کامل بلد باشم تا شروع کنم اما تقریبا به موقع به اشتباه خودم پی بردم . بااااید شروع کرد و حین انجام اون کار ، با نهایت تلاش و یادگیری موارد مربوطه ، درصد اشتباهاتو به صفر رسوند ، هیییچ کاری بدون ریسک پذیری و بدون تلاش های متعدد انجام پذیر نیست . پس باید شروع کرد و با تلاش و تلاش و تلاش به موفقیت رسید .

    پاسخ
 • سلام
  خداقوت واقعا.مطالب عالی هستن و چیزی کم ندارن.با این جمله ای که گفتین برای موفقیت باید هزینه ای پرداخت بشه کاملا موافقم حالا این هزینه میخواد مالی باشه یا اینکه وقت بذاری و یه تجربه ای کسب کنی چون این اتفاق برای من افتاده و بابت از دست دادن زمانم ناراحت نیستم.در واقع نمیشه گفت از دست دادن زمان چون در قبال این وقت گذاشتن یه چیزی داری یاد میگیری یه تجربه ای کسب میکنی که این تجربه و دانش بعدا بهت کمک میکنه دوبرابر چیزی میخواستی بدست بیاری.خیلی خوبه این مقاله مخصوصا وقتی که خود ادم تجربش کنه.خداقوت جناب ادیب نیا

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۱۳

   سلام عاطفه عزیز
   ممنون از همراهیتون
   امیدوارم همونطوری که گفتی همیشه بتونی دو برابر چیزایی که میخواستی رو بدست بیاری

   پاسخ
 • سپاس از مطالب مفیدی که منتشر میکنید، ارزش ذاتی سهام رو چه جوری میشه محاسبه کرد؟

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۱۹

   سلام زهرا عزیز
   خوب روش‌ها و سلایق بسیاری برای بدست آوردن ارزش ذاتی سهام شرکت‌ها وجود دارد که سعی کردیم مهمترین آن‌ها را در قالب کلوپ در اختیار دوستان قرار دهیم. اما سعی می‌کنیم در مقالات و ویدئوهای سایت اشاراتی به آنها بکنیم.

   پاسخ
 • با سلام
  پیرو تایید گفته های استاد گرانقدر بعرض میرسانم که بنظر من در هیچ حرفه ای کسی نمیتواند ادعا کند که آن حرفه برای هر کس موفقیت آمیز خواهد بود مگر آنکه شروع کننده آن کار در باطنش به موفقیت خویش اعتماد داشته باشد.ثروتمندترین افراد هم در آغاز کارشان ممکن است که هیچ تاییدی از هیچ شخصی برای موفقیتشان دریافت نکرده اند.سرمایه گذاری در بورس فرقی با سرمایه گذاری در احداث یک کارخانه ندارد .هر دوی اینها مستلزم داشتن اعتماد و اطمینان قلبی است و بدون آن با شکست مواجه خواهد شد.من با همین نگرش وارد بازار بورس شده ام.در ابتدای راهم اما میدانم که موفق خواهم شد.امیدوارم همه آنهایی که این مقاله زیبا و ارزشمند را خوانده اند نیز چنین عقیده ای داشته باشند.
  برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم.

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۶:۰۶

   سلام پرویز عزیز
   ممنون از همراهیتون
   مطمئنم شما و دوستانی که با این نگرش وارد هر حوزه‌ای شوند موفق خواهند بود.
   امیدوارم در مسیرتون استوار باشید و با توکل به خدا به نتایج دلخواهتون برسید.

   پاسخ
 • سلام بر استاد ادیب نیا عزیز و دوست داشتنی
  ترکیب مقالات تخصصی و اینگونه مقالاتی که هیچ جایی ندیده ام بی نظیر است.
  خواستم تشکر کنم هم بابت مقالات فنی در مورد بورس و هم مقالات این چنینی که به سوالات ذهنی ما پاسخ کامل میدهد.
  امیدوارم همیشه پایدار و ثروتمند باشید

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۲۹

   سلام رامین عزیز
   ممنونم بابت اظهار لطفتت
   امیدوارم همه ما بتونیم خوب باشیم و دنیا رو جای خوبی برای زندگی کنیم
   من هم برای شما بهترین هارو ارزو میکنم

   پاسخ
 • استاد واقعا عالی بود
  خواهش میکنم از این دست مقالات و ویدئوهارو افزایش بدید
  احساس میکنم دریچه های جدیدی به روی من باز میشوند

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸

   سلام حامد عزیز
   خوشحالم که با این نظرات مواجه میشوم چون این احساس رو به من میده که در مسیر درستی قرار دارم.
   انشاالله مقالات و ویدئوهای بیشتری از من خواهید دید.

   پاسخ
 • سلام بسیار عالی لذت بردم یاد کلاسهای گلد کودیست افتادم ( البته از نظر رسیدن به آرزوها ) ممنون من شروع کردم و در تلاش هستم همکاران و اعضای خانواده رو هم به این کار تشویق کنم شما هم من و حمایت کنید بازم ممنون از زحمات شما

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۲

   سلام علی عزیز
   خدا رو شکر که کاری رو که فکر میکنید درسته شروع کردید و انشاالله نتیجه خوبی هم خواهید گرفت. در این مسیر ما هم کنارتون خواهیم بود ولی طبق چیزی که داخل مقاله هم گفتم فرامش نکنید که اجرا کننده و قهرمان اصلی این کار خود شما هستید.
   در رابطه با تشویق کردن دیگران هم کار خوبیه ولی من همیشه گفتم تو همه مسائل زندگیتون کسی رو مجبور به کاری نکنید. اجازه بدید نتیجه ها حاصل بشن قطعا خود افراد به دنبال شما خواهند آمد که مسیری رو که رفتید به اونها هم نشون بدید واسه همین تاکید دارم خیلی روی اینکه بخواید کسی رو ترغیب کنید که این کار رو انجام بده اصراری نکنید و مطمئمن باشید زمانی که با عمل خودتون به نتیجه برسید همه اطرافیانتون تشویق و ترغیب میشن که مسیر شما رو دنبال کنند.
   امیدوارم در این مسیر موفق باشید

   پاسخ
 • عالی بود.واقعن تاثیرگذار بود.الان من کلی ترغیب شدم شروع کنم.تا قبل از این مقاله با حرفای قبلی تون خیلی ترغیب نشده بودم واقعن. یعنی فکر می کردم خوبه اما می گفتم من آدمش نیستم.اما نمی دونم تو این حرفاتون چه چیز جدیدی بود که انگیزه داد بهم! برای وارد شدن تو بورس سرمایه ی حداقلی چقد باید باشه؟؟؟ الان شما می گید همین که با حداقل می خوای شروع کنی یعنی دید مثبتی نداری.نه واقعن فکر می کنم به قول شما اگه آگاه و با انگیزه و مثبت کاری رو شروع کنی قطعن موفق می شی اما مساله اینه که من آگاه نیستم و فکر می کنم زمان زیادی نیاز دارم تا بفهمم چه باید بکنم.

  پاسخ
  • امیرحسین ادیب نیا
   ۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵

   سلام نرگس عزیز
   شما با ۱۰۰ هزار تومن هم میتونی کار رو شروع کنی ولی خوب قطعا در اینده که تجربه بیشتری بدست آوردی میتونی این عدد رو بیشتر کنی و انتظار سود بیشتری رو هم داشته باشی.

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست